Siatki

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Siatka do sitodruku – sklep DrukSerwis

W kategorii siatek do sitodruku sklep DrukSerwis proponuje sprawdzone i wytrzymałe produkty, które umożliwiają długi okres bezawaryjnej eksploatacji.  Oferujemy siatki w różnych gęstościach, które umożliwiają nanoszenie precyzyjnych nadruków i wytrzymują wysoki stopień napięcia. Oferowanie przez nas siatki do sitodruku są również odporne na działanie środków chemicznych oraz na ścieranie. Pomagamy w doborze odpowiedniego do potrzeb danej realizacji modelu.

Siatka sitodrukowa – sklep dla profesjonalistów i amatorów

Szukają Państwo siatki sitodrukowej? Sklep DrukSerwis zapewnia klientom produkty zarówno do potrzeb własnych, jak również zawodowych. Od wielu lat obsługujemy zarówno profesjonalistów, jak również amatorów. Znajdą u nas Państwo akcesoria niezbędne do wyposażenia profesjonalnego warsztatu. Zapewniamy specjalistyczną pomoc i fachowe doradztwo w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Niezależnie od potrzeb naszych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować szeroki wybór sprawdzonych produktów przy jednoczesnym zachowaniu korzystnych cen.

Siatki sitodrukowe – podstawowe informacje

Warto pamiętać, że im drobniejszy oraz bardziej dokładny nadruk chce się uzyskać, tym wyższy powinien być numer siatki. Proste, duże elementy wykonywane są za pomocą mniej gęstych siatek, natomiast projekty szczegółowe wymagają użycia siatek o wysokiej gęstości. Większe oczka powodują przenikanie dużych kropel farby, co wpływa na stopień precyzyjności grafiki. Siatki sitodrukowe wykonywane są z różnych włókien, mogą być jedno lub wielowłókniste. Te pierwsze są prostsze w użytkowaniu i lepiej przepuszczają farbę, jednak to te drugie są bardziej wytrzymałe.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password