Ramy sitodrukowe

Aktywne filtry

Ramy sitodrukowe

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą ram sitodrukowych. Wieloletnia działalność na rynku i zdobyte doświadczenie umożliwiają nam oferowanie sprawdzonych produktów, wykonanych z materiałów najwyższej jakości. Proponujemy ramy sitodrukowe w różnych rozmiarach. Wszystkie nasze realizacje wyróżniają się starannością wykonania oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Usługi napinania ramy do sitodruku

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi napinania ramy do sitodruku. Do napinania używamy klamr napinających SEFAR-3A. Starannie kontrolujemy sam proces oraz siłę napięcia dzięki elektronicznemu niutonometrowi. Dysponujemy różnymi gęstościami siatek. Pomagamy w doborze odpowiedniej siatki, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta, biorąc pod uwagę między innymi rodzaj farb oraz materiał, na którym będzie wykonany nadruk.

Spawanie ramy sitodrukowej

Oferujemy usługę spawania ramy sitodrukowej. Jako producent możemy zadbać o każdy etap realizacji naszych prac i zapewnić klientom najlepsze produkty. Wykonywane przez nas ramki do sitodruku są wykonane z profilu aluminiowego i wyróżniają się dużą trwałością. Zapewniamy dokładne wykonanie oraz sprawną realizację zleceń. W trosce o czas naszych klientów gwarantujemy sprawną i terminową obsługę zamówień.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password