Akcesoria

Aktywne filtry

Akcesoria do sitodruku

Jeśli szukają Państwo akcesoriów do sitodruku, które usprawnią pracę z nadrukami, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy różnego rodzaju narzędzia, które umożliwią wyposażenie pracowni. Proponujemy między innymi rynienki do sitodruku, konieczne w procesie przygotowywania matrycy. Dzięki nim nakładana emulsja będzie miała jednolitą grubość. Znajdą Państwo u nas również uchwyty i gumy raklowe oraz dozowniki tłokowe do rozpuszczalników, które umożliwiają oszczędne i bezpieczne nawilżanie ściereczek.

Sklep z akcesoriami do sitodruku

Nasz sklep z akcesoriami do sitodruku DrukSerwis działa na rynku już od wielu lat. Stale poszerzamy nasz asortyment, odpowiadając na potrzeby rynku, co pozwala nam na zapewnianie klientom kompleksowej oferty. Znajdą u nas Państwo różnorodne produkty umożliwiające pracę z sitodrukiem. Oprócz prezentowanych akcesoriów, oferujemy między innymi farby do sitodruku oraz chemię. Aby  zakupy w naszym sklepie internetowym stały się bardziej komfortowe i sprawne, udostępniamy na naszej stronie kalkulator przeliczeniowy.

Zapraszamy do kontaktu z nami! Z przyjemnością podpowiemy w wyborze odpowiednich akcesoriów do sitodruku oraz innych produktów.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password