354,90 zł Netto
436,53 zł
Brutto
Cena całkowita(netto): 354,90 zł
Cena całkowita(brutto): 436,53 zł

Kalkulator naświetleń to pozytyw filmu składający się z pięciu kolumn zawierających docelową rozdzielczość, zestaw półtonów oraz wiersze tekstu. Cztery kolumny są zabezpieczone szarym filtrem neutralnym o różnej gęstości, co umożliwia wykonanie pięciu różnych ekspozycji jednocześnie.

Korzystanie z kalkulatora naświetleń Autotype jest bardzo ważne, ponieważ nieprawidłowa ekspozycja jest jednym z najczęstszych powodów niepowodzenia przy tworzeniu szablonów. Kalkulator ekspozycji zapewnia szybkie i dokładne określenie czasów ekspozycji dla wszystkich systemów fotoszablonowych, co pomaga zmniejszyć ryzyko błędów. Może być również używany jako pomoc drukarska do optymalizacji jakości druku lub jako narzędzie kontroli procesu.

Aby korzystać z kalkulatora ekspozycji Autotype, należy postępować według poniższych kroków:

1.Czas który do tej pory stosowałeś lub który zakładasz że byłby odpowiedni do szablonu naświetlania załóż podwójnie i wyświetl to:

Założony czas 10 min to wyświetl 20min.

2.Naświetl fotomatrycę w kalkulatorze ekspozycji w normalny sposób, a następnie wypłucz i dokładnie wysusz.

3.Zbadaj szablon, aby określić prawidłowy czas ekspozycji. Interpretacja prawidłowej ekspozycji zależy od systemu szablonów.

Przykład: Jeżeli wyświeciłeś 50 jednostek czy to 50 jednostek świetlny czy 50 sekund lub 50 minut Jeżeli uznałeś że prawidłowym użytkiem jest 0,7 to prawidłowy czas naświetlania dla Twojego filmu to 0,7 x 50 jednostek =35 jednostek

Współczynnik prawidłowy x ekspozycja testowa = poprawna ekspozycja

10 Przedmioty

Szczegółowe referencje

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password